Poročilo
Angleščina
Biologija
Fizika
Rezultati šolskega tekmovanja iz fizike

Rezultati regijskega tekmovanja iz fizike
Astronomija

Jure Pogačar je na šolskem tekmovanju osvojil bronasto priznanje. Na državnem pa se je uvrstil med 12 najboljših v državi, kar mu je prineslo zlato priznanje.

Čestitke Juretu za osvojeno zlato priznanje iz astronomije.

Geografija
Kemija

Tekmovanja so se udeležili Pia Ilija in Nina Češek iz 9. a ter Lori Leskovšek, Jure Pogačar in Pia Razpotnik iz 9. b. Prejeli so bronasto priznanje ter izjemno lepo sporočilo ocenjevalne komisije, ki jim je čestitala in jih pohvalila za trud in delo.

Matematika / Logika

Šest učencev je prejelo bronasto priznanje. Tina Šumiga iz 7.b se je uvrstila na Državno tekmovanje, Luka Šumiga in Tibor Dremelj iz 9.a ter Tobija Vid Škulj iz 8.b pa so se uvrstili na Regijsko tekmovanje. Na Državno tekmovanje se je uvrstil Tobija Vid Škulj, ki je prejel srebrno državno priznanje. Za to lepo odličje mu iskreno čestitamo!

Male sive celice
Naravoslovje
Nemščina
Pevski zbor
Slovenščina
V sredo, 3. aprila 2024, je potekalo šolsko Cankarjevo tekmovanje. Priznanja so prejeli:

1. razred: Lori Gunčar, Neja Roglič, Lorena Bojić, Sara Damijan, Iva Marija Šarčević - pod mentorstvom učiteljice Petre Murn.
2. razred: Lara Hafner, Ela Kolšek, Maja Hribar, Alina Mravljak, Tit Stergar, Tea Košuta, Nika Mohar, Nal Stergar - pod mentorstvom učiteljice Maje Lamberšek.
3. razred: Iliana Dimitrova, Kristina Velepič, Olivija Zebec - pod mentorstvom učiteljice Simone Kos.
4. razred: Monika Hribar, Nik Brcar, Naj Mandeljc, Ana Lešnik, Kim Milanovič, Ela Skroza - pod mentorstvom učiteljice Vesne Kosmatin.
5. razred: Nia Cerar - pod mentorstvom učiteljice Lane Klopčič.
6. razred: Rubi Stergar, Vesna Dundović - pod mentorstvom učiteljice Jasne Zorenč.
7. razred: Maša Likar - pod mentorstvom učiteljice Jasne Zorenč.

Na šolskem tekmovanju za Cankarjevo priznanje, ki je potekalo 28. novembra 2023, so bronasto Cankarjevo priznanje prejeli Pia Ilija, Nina Češek in Jurij Dragar iz 9. a, Anamarija Strgar, Eva Vrabec iz 8. c in Maja Tikvič iz 8. b.

Na regijsko tekmovanje sta se uvrstili Pia Ilija in Anamarija Strgar.

Umetnost
Vesela šola