Vloga za brezplačen prevoz s šolskim avtobusompdf3

Bonton za avtobus pdf3

Za zemljevid proge in vozni red kliknite na željeno smer v spodnji tabeli. Na posameznih zemljevidih so vrisane avtobusne proge, postaje in čas. Ob kliku na posamezno postajo se vam izpiše ime postaje in predviden prihod avtobusa. Učenci so dolžni priti na avtobusno postajo najmanj 5 minut pred predvidenim prihodom avtobusa.

Vse šolske prevoze izvaja podjetje Avtobusni prevozi Stanko Šinkovec s.p.; GSM 041-688-907

Pridružujemo si pravico do sprememb avtobusnih linij v primeru višjie sile. Obvestila o spremembah najdete v meniju Pouk – Avtobusni prevozi – Spremembe linij/Obvestila.

V PRIPRAVI (podatki se lahko še spremenijo)

Avtobusni prevozi v šolo

Avtobusni prevozi Iz šole

Samo za pouk ob 7.30