Priimek in ime: | Poučuje: |
---|---|
AVBELJ Nataša | DSP |
BANKO Karmen | GUM, ANI |
BEZOVŠEK Lara | razredni pouk |
BOŽIČ Marija | RaP, VV, spremljevalka |
BRNOT Boštjan | ŠPO, IŠP |
BRNOT Lucija | razredni pouk |
BURGER MANSUTTI Barbara | SLJ, RET |
BÜRGER Nina | razredni pouk |
ČERNČIČ Barbara | DSP |
FUČEC Suzana | TJA |
GOLUBOVAC Ksenija | MAT |
GOMBOC Lidija | razredni pouk |
HERLE Dominik Janez | RaP |
JAHIĆ Brigita | DSP |
JARC Irena | RaP |
JERKIČ Tina | ŠPO, NŠP, ŠZZ |
KAC Domen | TJA |
KALIN Nataša | DSP |
KALŠEK ŠUMAH Barbara | TJA |
KLEMEN Tjaša | BIO, GOS, NPH, SPH |
KLOPČIČ Lana | razredni pouk |
KOKALJ Anja | razredni pouk, FVZ |
KOPRIVŠEK Sandra | N2N, NE2, RaP |
KOROŠEC Manca | ROID, RaP |
KOS Melanija | vzgojiteljica, RaP |
KOS Simona | razredni pouk |
KOSMATIN Vesna | razredni pouk |
KRAGELJ Nataša | ZGO |
KREN Blanka | MAT, TIT, OGL |
KRIŽMAN JESENOVEC Mateja | razredni pouk |
KRIŽNIK VRHOVEC Damijana | FIZ, MAT |
KUHAR Sabina | MAT |
LAMBERŠEK Maja | razredni pouk |
LANIŠEK Tina | LUM, KGU, LS, NUM |
LIPAR Martina | razredni pouk |
MAL Anja | DSP, svetovalno delo |
MALIČ Jasmina | MAT, TIT |
MANDL Rok | RaP |
MURN Petra | razredni pouk |
NAJMAN VEDENIK Sonja | KEM, NAR, POK, KEŽ |
OMAHNA Nastja | RaP |
PETERC Jadranka | razredni pouk |
PIRNAT Elizabeta | razredni pouk |
POGOREVČNIK Aleksandra | vzgojiteljica, RaP |
RAJH Anja | NE2, RaP |
SADAR Ines | ŠPO, ŠSP, NŠP |
SATLER Katja | razredni pouk, RaP |
SLAPAR Ana | razredni pouk |
SLIVNIK Darja | DKE, GEO |
SMOLNIKAR Manca | RaP |
ŠARC Lucija | SLJ, ŠI1 |
ŠIFRER Nadia | RaP, spremljevalka |
TURK Nuša | RaP |
URANIČ Karmen | KEM, ONA, GEN, organizator prehrane |
VIDMAR Barbara | razredni pouk |
VILAR Tjaša | razredni pouk |
VITANC VODEB Špela | vzgojiteljica, RaP |
ZABUKOVEC BLAŽ Barbara | razredni pouk |
ZORENČ Jasna | SLJ |
Kratice obveznih predmetov: SLJ (Slovenščina); MAT (Matematika); TJA (Angleščina); ŠPO (Šport); NAR (Naravoslovje); KEM (Kemija); FIZ (Fizika), BIO (Biologija); GOS (Gospodinjstvo); TIT (Tehnika in tehnologija); GEO (Geografija); ZGO (Zgodovina); LUM (Likovna umetnost); GUM (Glasbena umetnost); DKE (Domovinska in državljanska kultura in etika).
Kratice izbirnih predmetov: NRA (Neobvezni Računalništvo); UBE (Urejanje besedil); MME (Multimedija); ROM (Računalniška omrežja); NŠP (Neobvezni Šport); ŠZZ (Šport za zdravje); ŠSP (Šport za sprostitev); IŠPO (Izbrani šport odbojka); ŠI (Španščina); TVZ (Turistična vzgoja); OGL (Obdelava gradiv: les); NUM (Neobvezni Umetnost); KGU (Kaj nam govorijo umetnine); LS (Likovno snovanje); NTE (Neobvezni Tehnika); OGU (Obdelava gradiv: umetne snovi); POK (Poskusi v kemiji); KEŽ (Kemija v življenju); N2N (Neobvezni Nemščina 2. tuji jezik); NE (Nemščina); NI (Nemščina); SPH (Sodobna priprava hrane); NPH (Načini prehranjevanja); ROD (Raziskovanje organizmov v domači okolici); RaP (Razširjeni program).
Ostale kratice: DSP (Dodatna strokovna pomoč); OPB (Organizirano podaljšano bivanje); JV (Jutranje varstvo); VV (Varstvo vozačev).