V četrtek, 13. 06. 2024, so se devetošolci na Letnem gledališču Studenec, poslovili od osnovne šole. Ta pomemben trenutek je bil namenjen slovesu devetošolcev od osnovne šole ter slavljenju njihovih dosežkov. Devetošolci so se zbrali ob svojih starših, učiteljih in prijateljih, ki so prišli proslavit njihov uspeh.

Učenci so pripravili lep in zanimiv program, kjer so pokazali svoje talente in ustvarjalnost. 

Najlepše se zahvaljujemo Gostinskem podjetju Trojane in gospodu Gasiorju, ki nam je financiral najem Poletnega gledališča Studenec, krajevnima skupnostma Dob in Krtina za finančno pomoč pri pogostitvi in cvetju, Kulturnemu društvu Mirana Jarca za izposojo Poletnega gledališča Studenec, učiteljem Plesne šole Miki, Cateringu Kos in cvetličarni Vijolica. Brez vseh vas valeta ne bi bila enaka, še enkrat iskrena hvala.

Posebej se zahvaljujemo tudi Tjaši in Urošu Steklasa za prijetno popestritev na valeti. 

Učenci 9. a, 9. b  z razredničarkama