V tednu otroka smo na podružnični šoli pripravili različne dejavnosti, s katerimi smo spodbujali in potešili otroško radovednost, ki je bila osrednja tema letošnjega tedna otrok.

Vsako jutro smo se vsi učenci zbrali v telovadnici in skupaj začeli dan. Včasih je bil uvod pravljičen, drugič gibalni, vedno pa zabaven.

Veliko smo se tudi novega naučili. Izvedeli smo kup novih dejstev o krtu, ki je naša šolska maskota. Osnovnošolci višjih razredov so nam prikazali zanimive poskuse in še bi se našlo.

Vsak dan smo pridno pisali tudi krtkovo pošto, ki je poskrbela za nasmejane obraze otrok in zaposlenih.

Verjamemo, da bodo tudi drugi tedni preživeti na naši šoli vsaj toliko zanimivi in zabavni, kot je bil ta.