V čudovitem vzdušju Poletnega gledališča Studenec se je 14. junija 2023 odvijal dolgo pričakovani dogodek – zaključek devetega razreda. Ta pomemben trenutek je bil namenjen slovesu devetošolcev od osnovne šole ter slavljenju njihovih dosežkov. Devetošolci so se zbrali ob svojih starših, učiteljih in prijateljih, ki so prišli proslavit njihov uspeh.

Večer je bil napolnjen s kulturnim programom, ki so ga pripravili devetošolci in je dokazal njihov talent in ustvarjalnost.

Najlepše se zahvaljujemo Gostinskem podjetju Trojane in gospodu Gasiorju, ki nam je financiral najem Poletnega gledališča Studenec, krajevnima skupnostma Dob in Krtina za finančno pomoč pri pogostitvi in cvetju, Kulturnemu društvu Mirana Jarca za izposojo Poletnega gledališča Studenec, učiteljem Plesne šole Miki in cvetličarni Vijolica. Brez vseh vas valeta ne bi bila enaka, še enkrat iskrena hvala.

Učenci 9. a, 9. b in 9. c z razredničarkami

 

Oznake: