Zadnji dan meseca februarja, smo učenci petih razredov imeli zimski športni dan. Preživeli smo ga na drsališču v Domžalah. Vsi učenci smo se pogumno spoprijateljili z ledom in bili nadvse aktivni. Po kratkem preizkusu znanja drsanja, smo začeli z različnimi dejavnostmi, ki so jih za nas pripravili učitelji. Nekateri smo izvajali prave male vragolije, drugi so se učili nekaterih drsalnih elementov, nekateri so se prvič podali na led in se privajali nanj. Pri tem smo pazili drug na drugega, si med seboj pomagali in se vzpodbujali. Volje nam ni vzelo tudi bližnje srečanje z ledom (padec). Še dobro, da smo poskrbeli za varnost in na glavah imeli čelade. Ura na drsališču je tekla zelo hitro in kmalu je prišel čas odhoda. Kljub nekoliko kislemu vremeni, smo bili veseli, da smo dan preživeli v družbi drsalk. Na koncu smo si prislužili pohvalo učiteljev. RES SMO BILI PRIDNI.

 

Oznake: