1. dan; sreda, 15. 6. 2022

Preživeli smo krasen dan. Po prihodu smo se namestili v sobah. Po kosilu in počitku smo odšli v gozdiček ob Kolpi. Spoznali smo osnove preživetja v naravi. Naučili smo se zakuriti ogenj s kresilom in si ob njem spekli klobase. Izmišljevali smo si igre in se jih igrali. Uporabili smo nareven materia l.Po večerji nas čaka še sprehod po Fari.

2. dan, četrtek, 16. 6. 2022

Drugi dan smo začeli z jutranjim sprehodom do reke. Po zajtrku smo pospravili sobe in odšli v adrenalinski park. Preizkusili smo se na lažjih in težjih ovirah. Popoldne smo ustvarjali z glino in spekli vsak svojega krušnega kužka. Zvečer smo se zabavali na plesu.

3. dan, petek, 17. 6. 2022

Zadnji dan smo začeli z orientacijskim pohodom. Kdor je želel, je šel zopet lahko na adrenalinski poligon. Pred kosilom smo se podali še do Kolpe in namočili noge. Po kosilu smo se odpravili proti domu in staršem v objem.

 

Oznake: ,