Zaključna prireditev PŠ Krtina, iz dne 7.6.2022, ob 18.30 uri.

Glasbeni zaključek šolskega leta, je bil letos zaradi slabega vremena prestavljen iz Letnega gledališča Močilnik v dvorano Gasilskega društva PGD Žeje-Sveta Trojica.

V Glasbenem zboru so nastopali učenci in učenke iz 1. do 5. razreda OŠ Krtina. Celoletne priprave in ure vaj ob glasbeni spremljavi je vodila učiteljica Nastja Omahna. Učenci so pod njenim vodstvom navdušeno zapeli in s pesmijo dvignili duha vsem prisotnim v dvorani.

Na prireditvi so nastopale tudi učenke iz skupine mažoretk in iz plesne skupine. Nastopali so tudi učenka iz 2.K (violina), učenec iz 2.K (harmonika), učenka iz 3.K (flavta) in učenka iz 4.K (violončelo).

Dvorana, ki je imela okoli 130 sedežev, je bila nabito polna. Veliko obiskovalcev je stalo.

Zaključku prireditve je sledil zelo dolg in navdušen aplavz.

Prijazno vabljeni na zaključno prireditev v naslednjem šolskem letu.

 

Oznake: ,