1.k sodeluje v mednarodnem projektu v okviru programa eTwinning z naslovom Narava ničesar ne zavrže. Kot že naslov pove, so dejavnosti usmerjene v opazovanje narave in skrbi zanjo. Iz narave se lahko marsikaj naučimo. Še posebej na področju uporabe tega kar imamo. Dejavnosti projekta bogatijo naše redno delo.

Ta slika ima prazen atribut alt; ime datoteke je eTwinning-logo.png

V decembru smo izdelovali voščilnice iz papirja, ki bi običajno romal v smeti. Uporabili smo stare papirnate mape za dokumente, koledarje in odrezke šeleshamerja. Izdelali smo lične reciklirane voščilnice, ki smo jih poslali učencem 1. razreda v Turčijo. In nato čakali. Kajti tudi k nam so potovale voščilnice. Po novem letu smo jih le dobili. Za nekaj časa so se ustavile na carini, ko pa so spoznali, da gre za otroško ročno delo, so jih poslali naprej. Bili smo jih zelo veseli.

Anja Kokalj

 

Oznake: