Vabilo k sodelovanju v dobrodelni akciji Pokloni zvezek

Kot že vrsto let, smo se tudi letos odzvali povabilu Slovenske Karitas  k podpori in sodelovanju v akciji Pokloni zvezek. Želimo zbrati čim več zvezkov za socialno ogrožene otroke in z vašo pomočjo osnovnošolce spodbuditi k solidarnosti s sovrstniki.

Otroke in vas starše prosimo, da poklonijo nov, velik, črtan zvezek za osnovnošolce, ki tudi v Sloveniji potrebujejo pomoč. Želimo zbrati zvezke za več kot 12.000 otrok, ki jim Karitas vsako leto pomaga s šolskimi potrebščinami.

Otroci lahko na zadnjo stran razglednice, ki jo prejmejo pri razredniku, zapišejo misel, pozdrav za skritega prijatelja, ki bo zvezek prejel. Razglednico naj vložijo v darovani zvezek in izročijo razredniku najkasneje do 9. junija 2023. Zbrane zvezke bo šola predala bližnji lokalni Karitas.

Hvala za vašo solidarnost!

 

Oznake: