Tabor je potekal v Kranjski Gori od srede, 17.11. do petka, 19.11. 2021. Tabora se je udeležilo 20 učencev iz 9.a , 19 iz 9. b in le 2 učenki iz 9. c razreda. Ostali so predviden program zaradi karantene izvajali na daljavo. V okviru tabora smo izvedli:

  • 1 Naravoslovni dan – Triglavski narodni park
  • 1 Tehniški dan – Varno v naravo
  • 1 Športni dan – Orientacija

Poleg tega so se učenci urili v lokostrelstvu, namiznem tenisu, plezanju, na sprehodu pa so spoznavali tudi značilnosti in znamenitosti turističnega naselja Kranjska Gora, njegovo zgodovino in turistični utrip.

Čeprav v mehurčkih, so učenci vsaj delno nadoknadili primanjkljaje na področju socializacije. Naj več povedo slike:

Spremljevalne učiteljice: Blanka Kren, Damijana Križnik Vrhovec in Anja Rajh.

9. razredi vam pošiljajo lepe pozdrave iz Kranjske Gore.

 

Oznake: ,