Govorilne ure / NOVOST/

Popoldanske govorilne ure so na matični šoli v Dobu vsak četrti četrtek v mesecu, na PŠ Krtina bodo popoldanske govorilne ure vsak četrti ponedeljek v mesecu. Govorilne ure za razredno stopnjo bodo potekale na osnovi razporeda, ki ga bodo pripravile razredničarke od 1.-5. razreda. Popoldanske ure za predmetno stopnjo bodo potekale na osnovi prihoda starša k predmetnemu učitelju.

Dopoldanske govorilne ure bodo potekale četrti teden v mesecu na osnovi razporeda učiteljev, ki bo objavljen na spletni strani OŠ Dob. Zaradi boljše priprave strokovnega delavca na dopoldansko govorilno uro se bodo starši morali na dopoldansko govorilno uro učitelju najavili vsaj dva dneva pred dopoldansko govorilno uro.

 

Popoldanske govorilne ure bodo potekale po naslednjem razporedu

četrti četrtek v mesecu matična šola:

  • od 16.00 do 18.00: OŠ DOB za starše učencev od 1. do 5. razreda / na osnovi razporeda razredničark/
  • od 17.00 do 19.00: OŠ DOB za starše učencev od 6. do 9. razreda;

 

četrti ponedeljek v mesecu na osnovi razporeda razredničark PŠ Krtina

V času popoldanskih govorilnih ur na matični šoli bo ravnateljica prisotna v svoji pisarni od 16. do 18. ure, na PŠ Krtina pa v mesecu oktobru in maju oziroma po dogovoru.

Dopoldanske govorilne ur

Izvajajo se v tednu popoldanskih govorilnih ur v kabinetu učitelja ali v učilnici.

Strokovni delavec/delavka DAN, URA
Karmen Banko četrtek, 3. ura
Ksenija Božak sreda, 5. ura
Boštjan Brnot petek, 2. ura
Andreja Flerin Majcen po dogovoru
Helena Gregorič torek, 1. šolska ura
Brigita Jahić petek, 4. ura
Nataša Kalin četrtek, 3. ura
Barbara Kalšek Šumah torek, 2. ura
Marta Keržan torek, 1. ura
Lana Klopčič četrtek, 1. ura
Blanka Kren petek, 4. ura
Damijana Križnik Vrhovec po dogovoru
Lidija Leban sreda, 3. ura
Milan Lukan ponedeljek, 3. ura
Helena Parkelj po dogovoru
Sonja Najman Vedenik torek, 2. ura
Andreja Šuštaršič Tomšič torek, 2. ura
Irena Trop petek, 4. ura
Samo Zadravec po dogovoru
Anja Rajh četrtek, 3. ura
Nataša Kragelj četrtek, 4. ura
Inge Ivartnik četrtek, 5. ura
Katja Satler sreda, 6. ura
Tina Lanišek petek, 2. ura
Karmen Uranič petek, 2.ura
Suzana Fučec petek, 5. ura
Jasmina Malnič sreda, 1. ura

 

Razredna stopnja in oddelek podaljšanega bivanja
Strokovni delavec/ delavka Dan, šolska ura
Metka Dimnik Vilar četrtek, 4. ura
Vera Vene petek, 4. ura
Tatjana Kokalj sreda, 5.ura
Urška Kokelj četrtek, 5. ura
Mateja K. Jesenovec ponedeljek, 4. ura
Maja Lamberšek četrtek, 4. ura
Martina Lipar ponedeljek, 4. ura
Mira Matičič torek, 1. ura
Jadranka Peterc četrtek 3. ura
Lidija Ručman torek, 4. ura
Barbara Zabukovec Blaž  petek 3. ura
Vesna Kosmatin torek, 3.ura
Melanija Kos četrtek, 5. ura
Nina Bürger sreda, 4.ura
Mateja Sotošek petek, 2.ura
Ines Sadar sreda, 5. ura zbornica
 

 

PŠ Krtina

Strokovna delavka Dan, šolska ura
Elizabeta Pirnat torek, 3. šolska ura, računalniška učilnica
Aleksandra Pogorevčnik ponedeljek, 4. šolska ura, računalniška učilnica
Anja Kokalj torek, 5. šolska ura, kabinet
Petra Murn sreda, 4.ura
Tjaša Vilar sreda, 4. šolska ura, kabinet
Lidija Gomboc torek, 2. šolska ura, kabinet
Renata Vinčec ponedeljek, 5. šolska ura, računalniška učilnica
Tina Jerkič petek, 4. ura, zbornica
Marija Smrkolj sreda, 5. šolska ura, kabinet
Ana Slapar torek, 4. šolska ura, kabinet
Nataša Avbelj sreda, 4. šolska ura, zbornica