01 724 01 80
UNLOCK LJUBLJANA (13. 12. 2018)

V četrtek, 13.12.2018, smo se učenci skupaj z našo učiteljico fizike Ksenijo Božak odpravili v Ljubljano, kjer smo se udeležili medsebojnega dvoboja v orientaciji po mestnem jedru Ljubljane. Na začetku smo se razdelili v dve skpini, prvo ekipo je sestavljalo pet, drugo pa šest učencev. Vsaka skupina je dobila svoj nahrbtnik, v njem pa knjigo z namigi, ki smo jim sledili in na koncu odkrili kaj je ključ do uspeha in zadovoljstva. To je možno odkriti le, če postaneš del tajnega društva »Ljubljena« za kar pa moraš odkleniti sedem ključavnic, ki zaklepajo knjigo. Med odklepanjem ključavnic odkrivaš naše glavno mesto, hkrati pa se družiš s prijatelji in se gibaš na svežem zraku. Skrivnost, ki smo jo odkrili ob koncu našega malega potovanja po Ljubljani je nadvse zanimiva, vendar je ne smemo izdati, zato vam prporočamo, da si privoščite malo zabave in skrivnost odkrijete tudi sami.
ZAPISALA: EVA ŽIBRIK, 9. C

DELAVNICE ZA VEDOŽELJNE (29.10.2018)


V soboto, 29. septembra, je na OŠ Dob potekal dan mobilnosti. V sklopu tega dogodka je bil organiziran tudi program za vedoželjne, ki so se ga lahko udeležili šesti in deveti razredi.
Preberi več ...