01 724 01 80
TILI V ŠOLI (15. 11. 2018)
Zadnjič sem si v kinu Domžale ogledala čudovit film Moj kuža Patrik. Govori o psu v šoli. Pes, ki postavi ustaljena šolska pravila na glavo. Pes, ki zna tolažiti, nagajati in biti prijatelj. Že naslednji dan sem potegnila kolegico Ksenijo, profesorico matematike in fizike na osnovni šoli Dob, za rokav. “Kako pa tvoj šolski pes?” ...
Preberi več
Psička Tili in učiteljica Ksenija na obisku pri učencih 1. b razreda.
Na slaščičarskem krožku so mladi slaščičarji pripravili sladke ježke.
Učenci 1. a in 1. b razreda smo ustvarjali skupaj s članicami Društva rokodelcev moravške doline.

Topla jesen nas je povabila na igrišče, kjer so učenci 2.a likovno ustvarjali z naravnimi materiali, ki nam jih jeseni ponuja narava.
Na obisk k učencem 1. a razreda prihajata Suzana in psiček Kaj. Tokrat smo se skupaj učili o številu dve.
Prvi šolski dan v novem letu 2019 v prvi triadi
Učenci 1. triade so pričeli novo leto v plesne vzdušju. Igrive koreografije na temo muzikala, ki so jim jih pripravili pedagogi Plesne šole Miki, so jim šle hitro od nog.
Učenci 2. a in 2. b na obisku POP TV-ja

V petek smo obiskali POP TV. Tja nas je povabil Liin očka. Vodička Liza nam je razkazala studie, montažne sobe in režijo, ter nam razložila, kako poteka delo, kaj vse je potrebno, da nastane oddaja ali prispevek. Bili smo navdušeni. Hvala za povabilo.